Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Skulptur & konsthantverk / Byst 4787284



*

nr 478 7284


Byst

signerad, keramik, höjd: 46


Utrop:

300 kr

Såld:

2.100 kr

Sista tid för bud online:

måndag 6 augusti 2007
kl 16:10:55


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
3/8 13:49:58 1      500 kr
3/8 15:43:31 2      550 kr
3/8 18:33:53 1      750 kr
3/8 19:27:38 2      850 kr
6/8 14:45:04 3      1.200 kr
6/8 15:48:01 4      Vinnande bud
6/8 15:55:07 5      1.400 kr
6/8 15:55:42 5      1.600 kr
6/8 15:56:14 5      1.800 kr
6/8 15:56:31 5      2.000 kr
6/8 16:05:54 4      justering av budtak


  • Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: byst keramik konsthantverk skulptur




Ladda ner broschyr